• O Nas

• Placówka funkcjonuje od 1991r. i mieści się w trzech budynkach: przy ul. Głowackiego 2, przy ul. Konopnickiej 1 i przy ul. Al. Niepodległości 16. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, wiele nauczycielek ma ukończone dwa kierunki studiów i systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczetnicząc w kursach doskonalących, szkoleniach, konferencjach i warsztatch metodycznych. Bogate i wieloletnie doświadczenie naszej kadry przyczynia się do wzrostu umiejętności i wiedzy dzieci.

Wszystkie dzieci za darmo uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, religii, terapii logopedycznej, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz  kołach zainteresowań. Dodatkowo nasze przedszkole zatrudnia panią pielęgniarkę, która czuwa nad zdrowiem i bezpieczeństwem w najmłodszej grupie, a w starszakach dokonuje bilansu zdrowia dziecka. Ponadto placówka dysponuje własnym zapleczem kuchennym, dzięki czemu dzieci mogą spożywać zdrowe, świeże i smaczne posiłki przygotowane według zaleceń zatrudnionej z wieloletnim doświadczeniem dietetyczki.

Do placówki uczęszczają dzieci w wieku 3-6 lat w 18 grupach. Nasi wychowankowie uczą sie w jasnych, przestronnych i kolorowych salach wyposażonych w sprzęt odpowiadający potrzebom dzieci.