Przedszkole w Mońkach

Rekrutacja do Przedszkola w Mońkach

Rekrutacja 2016/2017

UWAGA ! ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ !

Miło nam poinformować, iż z dniem 23 lutego 2016 roku rusza nabór dzieci do Przedszkola w Mońkach na rok szkolny 2016/2017. W celu zgłoszenia dziecka należy wypełnić "Wniosek o przyjęcie do Przedszkola w Mońkach na rok szkolny 2016/2017" oraz złożyć go wraz z niezbędną dokumentacją (oświadczenia do wybranych kryteriów) w biurze przedszkola ul. Głowackiego 2 w nieprzekraczalnym terminie do 31 marca 2016r.

Wzory dokumentów dostępne są na naszej stronie internetowej oraz w biurze przedszkola.

Dokumentacja dotycząca rekrutacji znajduje się w oddzielnych plikach.Zapraszamy do zapoznania sie z ich treścią.

Terminy postępowania rekrutacyjnego w/g Załącznika do Zarządzenia Nr 143/16 Burmistrza Moniek z dnia 23 lutego 2016r. znajdującego się w załącznikach :

1._Wniosek_o_przyjecie_do_Przedszkola_w_Monkach_na_rok_szkolny_2016-2017.pdf

2._Deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego..pdf