• „Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20.09. w piątek kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Świeto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Kilka grup wybrało sie do Mediateki na seans filmowy, inni świętowali w przedsszkolu, a jeszcze inni wybrali się na lody. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

• Uchwała Nr V/41/24 Rady Miejskiej w Mońkach z dnia 6 sierpnia 2024 r.

• Z dniem 1 września 2024 r. opłatę za jedną godzinę świadczenia w zakresie przekraczającym realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego obejmującej zajęcia dydaktyczno - opiekuńczo – wychowawcze dla dzieci nalicza się w wysokości ustalonej w uchwale Nr V/41/24 Rady Miejskiej w Mońkach z dnia 6 sierpnia 2024 r. Ustala się koszt jednostkowy w wysokości 1,44 zł za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu.