• WYNIKI KONKURSU

• Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na "Ozdobę Wielkanocną".

Komisja konkursowa stanęła przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ wpłynęło, aż 75 prac. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, pracochłonne i ciekawe. Komisja po burzliwych naradach zdecydowała, że wszytkie prace zostaną nagrodzone. Wręczenie nagród nastąpi 12.04 .2021 po powrocie do przedszkola. ( Nagrody zostaną przekazane dla wychowawców). Część prac, decyzją Komisji konkursowej oraz Organizatorów konkursu przekazaliśmy na szczytny cel - licytacje internetowe. Środki uzyskane z licytacji zostaną przekazane na zbiórkę dla Nikodema Wasilewskiego na terapię genową w leczeniu SMA Typu 1. Dziękujemy za udział w konkursie.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów nagród:

* Sklep pod Gajem K. i J. Grygo

*TS import Tomasz Siemionkowicz

*photoByMonika Monika Snopko

* Gabinet Weterynaryjny Lek.Wet. Ł. Baczewski

*ACREDITO Agnieszka Olszyńska

* Rada Rodziców Przedszkola W Mońkach.

• Światowy Dzień Autyzmu

• Drodzy Rodzice!

W nadchodzącym tygodniu będziemy obchodzić Światowy Dzień Autyzmu. U coraz większej liczby dzieci diagnozuje się to zaburzenie rozwoju. Przygotowałam dla Państwa prezentację dotyczącą tej tematyki. Być może wśród Państwa znajomych są rodzice dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Warto otoczyć ich opieką, powiedzieć dobre słowo, pokierować 🙂 Mam nadzieję, że materiał zwiększy Państwa świadomość na temat wyzwań z jakimi muszą mierzyć się osoby z autyzmem i ich opiekunowie oraz przyczyni się do przeciwdziałania dyskryminacji.  💙💙💙

Anna Kulesza

• Od 29.03.2021 do 09.04.2021 przedszkole zawiesza działalność w związku z pandemią Covid19

• Informujemy, że w związku z ogłoszonymi dziś wytycznymi Ministerstwa, od 29.03.2021 do 09.04.2021 przedszkole zawiesza działalność w związku z pandemią Covid19. Jednocześnie informujemy, iż z przedszkola będą mogły korzystać tylko i wyłącznie dzieci rodziców wykonujących zawody medyczne i służb mundurowych (osoby bezpośrednio związane ze zwalczaniem Covid 19).

Osoby wykonujące te zawody prosimy o dostarczenie informacji chęci skorzystania z opieki przedszkolnej i zaświadczenia z miejsca pracy do piątku 26.03.2021.