• Grupa dyżurna sierpień 2021r.

•

W oparciu o wytyczne Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji Narodowej Przedszkole w Mońkach organizuje w sierpniu 2021r grupę dyżurną/grupy dyżurne dla dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola.

Poniżej znajduje się KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA W MOŃKACH na grupę dyżurną w sierpniu 2021r w pliku pdf.

KARTA_ZGLOSZENIA_DZIECKA_DO_PRZEDSZKOLA_w_MONKACH__sierpien_2021r.pdf

Należy przypomnieć/zapoznać się z procedurami na czas pracy przedszkola w nowym reżimie sanitarnym oraz przestrzegać zasad w nich zawartych.

"Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród dzieci, rodziców i pracowników Przedszkola w Mońkach w trakcie prowadzonych w przedszkolu zajęć".

1_wrzesnia_2020-Procedura_bezpieczenstwa_dotyczaca_zapobiegania_i_przeciwdzialania_COVID-19_wsro.pdf

"Procedura na wypadek stwierdzenia podejrzenia zakażenia w Przedszkolu w Mońkach obowiązująca podczas epidemii COVID-19"

PROCEDURA_NA_WYPADEK_STWIERDZENIA_PODEJRZENIA_ZAKAZENIA.pdf

Rodzice chcący zapisać dziecko na grupę dyżurną w sierpniu proszeni są o przyniesienie do przedszkola w nieprzekraczalnym terminie 25 czerwca 2021r(piątek) uzupełnionego dokumentu i pozostawienie go u osoby dyżurującej w holu przedszkola lub w sekretariacie. Dla osób, które nie mają możliwości wydrukowania "Karty..." będzie ona dostępna w sekretariacie przedszkola.

Joanna Klepadło

Dyrektor Przedszkola w Mońkach.