• Nauczycielka w Przedszkolu w Mońkach.

Nauczycielka w Przedszkolu

w Mońkach ul. Głowackiego 2.

Przedszkole w Mońkach ogłasza nabór na stanowisko:

Nauczycielka w Przedszkolu w Mońkach przy ul. Głowackiego 2.

Obowiązki:

• Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej.

• Prowadzenie konsultacji dla rodziców.

• Przygotowywanie opinii o dziecku

• Podejmowania działań profilaktycznych.

• Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.

• Współpraca z rodzicami.

Wymagania:

• Wykształcenie zgodne z Prawem Oświatowym: studia wyższe ( w tym licencjat) w zakresie wychowania przedszkolnego lub studia na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne.

• Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu (książeczka sanepidowska) .

• Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.

• Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.

• Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków

Oferujemy:

• Umowę o pracę na czas określony.

• Wymiar etatu: 1 etat.

• Możliwość realizacji awansu zawodowego.

• Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji kandydata

Opis dodatkowy:

Jeżeli dla Ciebie praca z dziećmi to pasja, czekamy właśnie na Ciebie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie CV do Pani Joanny Klepadło Dyrektora Przedszkola w Mońkach.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).